LAOST OTSAS

Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-2 päeva.
49,90 €
* Toon

LAOST OTSAS

Rohkem kui lihtsalt isepruunistaja. 177ml

Hellita oma nahka luksusliku Soleil Toujours'i isepruunistava kreemiga, mille 70%+ orgaaniline koostis annab lisaks kaunile päevitusele ka hooldatud naha ja tervisest pakatava sära!

Taimne DHA loob tõeliselt naturaalse päevitue samal ajal kui võimsad antioksüdandid sinu nahka pehmendavad ja kaitsevad.

Mittemääriv koostis, mis ei sisalda jõhkraid kemikaale. Nahk tundub koheselt elastne, arenedes samal ajal säravaks ja usutavaks päevituseks.

Lõhna neutraliseeriv tehnoloogia, kombineerituna naturaalse aroomiga, muudab selle täiesti unikaalseks isepruunistamise kogemuseks.

Kasutamine: parima tulemuse saavutamiseks, puhasta ja koori nahk enne kasutamist. Kanna kreem ühtlaselt näole ja kehale nagu teeksid tavalise kreemiga. Pahkluudel, põlvedel ja küünarnukkidel kasuta toodet vähem. Pese käed kohe peale kasutamist. Enne riiete selga panemist lase nahal umbes 15min kuivada. Päevitus areneb 4-6h jooksul ja püsib mitmeid päevi. Kui soovid tumedamat tulemust, hoia toodet nahal vähemalt 8 tundi enne selle maha pesemist või ujuma minemist. Kui soovid veelgi tumedamat tulemust võid toodet uuesti kasutada. Selleks, et päevitus püsiks peal kauem on soovitatav nahka sageli niisutada ja vältida naha tugevat hõõrumist.