Toonitud isepruunistav eliksiir

Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva.
41,90 €
 Kogus:

Saadaval toonis Medium | Keskmine toon

Meeldivalt kakaolõhnaline toonitud isepruunistav eliksiir, mille niisutav koostis sulandub kergesti nahale, andes teile loomuliku välimusega ja keskmise tumedusega päevituse, mis hajub maha ühtlaselt 10 päeva jooksul.
Eliksiir ei lõhna mitte ainult uskumatult – vaid see on täis toitvaid ökoloogilisi koostisosi, mis lukustavad niiskuse, jättes naha sügavniisutatuks ja siledaks. Oodates 8 tundi enne, kui toote nahalt maha pesete, saate tulemuseks kauni pruuni päevituse. Uuenduslik kapseldatud DHA tehnoloogia vabastab jätkuvalt DHA-d, järk-järgult pruunistades nahka edasi kuni 72 tundi.
• Vegan toode, sobib kasutamiseks nii näol kui kehal.
• Kauakestev loomuliku välimusega päevitustulemus.
• Nahka toitev koostis lukustab niiskuse.
• Toonitud koostis lihtsustab toote nahale kandmist.
• Kakao lõhnaga.

Vita Liberata pakub päevitust, mida sinu nahk tahab!

KASUTAMINE: Enne pruunistamist ärge kasutage nahal kreeme või õlisid ning veenduge, et nahk oleks eelnevalt kooritud ja puhas. Pumbake kaks kuni kolm korda toodet aplikaatorkindale ja masseerige see nahale pikkade ringjate liigutustega ning korrake tegevust üle kogu keha. Kasutage toodet säästlikult käe- ja jalalabadel, põlvedel ja küünarnukkidel. Jätke toode nahale vähemalt 8 tunniks, seejärel loputage maha ainult veega ja patsutage nahk kuivaks, mitte hõõrudes.
Teie keskmise tumedusega, loomuliku välimusega päevitus süveneb kuni 72 tundi pärast pealekandmist ja hajub nahalt maha ühtlaselt 7-10 päeva jooksul.

150 ml