SPRAY-PÄEVITUS

 

TANTAN on Eesti esimene professionaalne spray-päevitusele spetsialiseerunud salong.  Spray-päevituse loomiseks kasutame Iirimaalt pärit Vita Liberata Luxury Tan premium sprayd, mis on rikastatud looduslike ning sertifitseeritud ökoloogiliste koostisosadega. Vita Liberata spray-päevitus pakub niisutavat nahahooldust, mis samaaegselt nahka pruunistab.

Kui sageli võib spray-päevitust teha? Kuna spray-päevitus on nahale ohutu, siis võib seda teha sageli.

Spray-päevituse seanss kestab ~15 min ning tulemus püsib kuni 7 päeva. Kui soovite päevitust kindla sündmuse jaoks, soovitame tulla 1-2 päeva enne selle toimumist. Spray peab nahal mõjuma vähemalt 8 tundi enne kui selle maha pesta saab.

Valikus kaks tooni BRAZIL (tume) ja ECUADOR (medium). Ekstra tumeda tulemuse saavutamiseks on võimalik spray-päevitust kanda peale kaks kihti. Sobiva tooni aitab valida meie spray-päevituse ekspert.

UUS! pHenomenal ANTI AGE spray-päevitus - see innovaatiline vananemisvastane spray-päevitus sisaldab HyH20 tehnoloogiat, mis silub peeneid kortsukesi ning niisutab nahka 72 tunniks. Sobib hästi ka noortele, kellel väga kuiv nahk.

 

 ENNE SPRAY-PÄEVITUST

- Koori nahk pöörates erilist tähelepanu kuivematele kohtadele.
- Mitte kasutada niisutavaid kreeme ja võimalusel ka muud kosmeetikat.
- Kanna tumedaid ja mitte väga ümber riideid.
- Spray-päevituse jaoks anname teile ühekordsed stringid, mütsi ja tallad.

 

 

Ei leidnud e-broneeringust sobivat aega? Võta meiega ühendust:

+372 5627 0047

info@tantan.ee

Tartu mnt 67/1, kesklinn, Tallinn

Lähim parkimine Hermanni tänaval (kesklinna tsoon). Ühistransporti kasutades on kõige mugavam valida tramm nr. 2 või nr. 4 (Autobussijaama peatus).