SPREIPÄEVITUS

 

 

Jaanuari spreipäevituse ajad avanevad hiljemalt 27. detsember.

OLULINE: Palume spreipäevitusse tulla ainult tervena - nohus ja köhas kliente me ei teeninda.

Omalt poolt teeme kõik, et päevitamine oleks võimalikult turvaline - meie töötajad on vaktsineeritud, kannavad maski, desinfitseerivad pindu ning õhutavad ruumi peale igat klienti.

 

UUS! Bondi Sands Liquid Gold - 2h express spreipäevitus.  Kahe tunniga saavutab sõltuvalt nahast kas heleda või medium päevituse. Kui soovid tumedat tulemust, mis püsib kauem, tuleks spreid kehal hoida vähemalt 6h. Liquid Gold spreipäevitus on kookose lõhnaga ja niisutava toimega. Austraalia nr. 1 spreipäevitus!

 

 

TAN-TAN on Eesti esimene professionaalne spreipäevitusele spetsialiseerunud salong.  Spreipäevituse loomiseks kasutame Iirimaalt pärit Vita Liberata Luxury Tan premium spreid, mis on rikastatud looduslike ning sertifitseeritud ökoloogiliste koostisosadega. Vita Liberata spreipäevitus pakub niisutavat nahahooldust, mis samaaegselt nahka pruunistab.

Kui sageli võib spreipäevitust teha? Kuna spreipäevitus on nahale ohutu, siis võib seda teha sageli.

Spreipäevituse seanss kestab ~10-15 min ning tulemus püsib kuni 7 päeva. Kui soovite päevitust konkreetse sündmuse jaoks, soovitame tulla 1-2 päeva enne selle toimumist. Sprei peab nahal mõjuma vähemalt 8 tundi enne kui selle maha pesta saab.

Valikus kaks tooni BRAZIL (tume) ja ECUADOR (medium). Ekstra tumeda tulemuse saavutamiseks on võimalik spreipäevitust kanda peale kaks kihti. Sobiva tooni aitab valida meie spreipäevituse ekspert.

 

 

 ENNE SPREIPÄEVITUST

- Koori nahk pöörates erilist tähelepanu kuivematele kohtadele.
- Mitte kasutada niisutavaid kreeme ja võimalusel ka muud kosmeetikat.
- Kanna tumedaid ja mitte väga ümber riideid.
- Spreipäevituse jaoks anname teile ühekordsed stringid, mütsi ja tallad.

  

 

+372 5627 0047

info@tantan.ee

ASUME UUEL AADRESSIL: Tartu mnt. 53, IV korrus (Tallinn)