Tagasiside

Liis Lemsalu

"Vita Liberata tooted on minu jaoks ühed parimad. Olen kasutanud väga mitmeid erinevaid isepruunistajaid ja kõige suurema tulemuse olen saanud siiski tänu neile. Alustades isepruunistajatest, mis on 100% looduslikud, kuni Vita Liberata Body Blur'ini välja, mida ma kasutan peaaegu et igal esinemisel. Uueks lemmikuks on uus isepruunistaja, mis on värvitu ja koheselt imenduv. Tulemus jääb ülimalt loomulik ja super." (Anne & Stiil, juuni 2018)

 

 

Egle Eller-Nabi

Egle Eller-Nabi jume Hers Fitness trenniajakirja esikaanel on pärit Vita Liberatalt.

Egle on proovinud erinevaid isepäevitajaid, kuid Vita Liberata on vaieldamatult parim, sest puudub iseloomulik lõhn ning seda on äärmiselt lihtne peale kanda spetsiaalse aplikaator-kinda abil. Vita Liberata päevitus süveneb samm sammult kuni loomuliku lõpptulemuseni. Tema erilised lemmikud on Vita Liberata pHenomenal isepäevituv vaht ning Trystal mineraalpuuder. (http://blogi.cityspa.ee/2016/09/14/vita-liberata-luksuslik-paevitus-mis-kestab-nadalaid/)

 

 

 

 

Reet Härmat

"Olen suur isepäevituvate toodete fänn ja otsin alailma toodet - mis jääks ühtlaselt nahale, ei jätaks "praekana" lõhna ja kuluks loomulikult maha. Vita Liberata medium-toon andis üle ootuste hea tulemuse. Minu päevitus näis nii ehtne, et tuttavad küsisid, kas olen äsja soojamaa reisilt saabunud. Enne vahu kasutamst koorisin nahka. Vahu kandsin peale aplikaatorkindaga ringjate liigutustega. Kestvaimaks tulemuseks tuleks vahtu peale kanda kolm korda, lastes iga kasutuskorra vahel jumel 3-24 tundi areneda. Minu naha puhul oli tulemus perfektne juba esimesest korrast." (Anne&Stiil, 2015, märts)

Mariliis Mia Topp 

"Olen suure osa oma elust katsetanud erinevate isepruunistavate toodetega: kreemid, spreid, õlid, vahud - ka väga kalleid. Seega olin enne tellimist ehk veidi skeptiline, hoolimata väga headele hinnangutele Vita Liberata toodetele. Igal juhul - olles nüüd seda kasutanud pea nädala, oskan öelda vaid: FANTAST!"

Iti-Pätrik Järve

 Need on väga kõrge kvaliteediga ja mahedama sisuga tannerid. Need on täiesti lõhnatud, mis on minu lemmmmik omadus nende toodete puhul! Tahan tavaliselt vahtu kauem nahal hoida, et paremat tulemust saavutada ning siis on igati hea, kui su isepruunisataja ei lõhna. Loe edasi SIIT.

Josefine Vaher-Vahter & Nelery Rästas (Jone Blanc)

"Kui puhkuse plaanid olid tehtud, tekkis kartus, et pimestame kõiki ilusaid ja päevitunud inimesi oma valge jumega. Niisiis otsustasime proovida Vita Liberatat. Jumal tänatud, et me seda tegime! Lõpptulemus oli naturaalne ja ühtlane ehk just see, mida me taotlesime. See orgaaniline ja isepruunistav vaht kuivab imeruttu ja üks parimaid omadusi on kindlasti selle olematu lõhn. Me kasutasime Vita Liberata pHenomenal 2-3 Week isepruunistavat vahtu." Loe edasi SIIT.

Mariann Treimann

 "See töötab kohe, mitte nii, et määrid ennast iga päev natsakene ja viiekümne aasta pärast näed vähekene päevitust kuskil. Vaht on pruuni värvi ja sa näed kohe ära, kuhu seda juba sai ja kuhu mitte." Loe edasi SIIT.

Gretel Persidski

"Kuna ma pole eriline solaariumis käija, siis on isepruunistavad kreemid olnud minu igapäevased sõbrad juba päris pikka aega ja võin käsi südamel öelda, et see on tõesti parim, mida olen siiani kasutanud. Mulle väga meeldib, et see kulub maha ühtlaselt ja loomulikult, täpselt nii nagu ka tavaline päevitus."

Heidi Liblik 

"Millega see sari üllatas? Esiteks puudub selline tugev iseloomulik lõhn, mis enamiku sarnaste toodete juures väga häirib. Teiseks on pHenomenal 2-3 Week Tan selline imekerge vahune toode, mis spetsiaalse kindaga peale kandes jääb nahale väga õhukese ühtlase kihina. Mina valisin tooni Medium. Kolmandaks kulub see ka maha ühtlaselt ja ei hakka silma. Natuke võib ju inimesi petta ja endale keset halli ilma ilusat jume lubada!" 

Katri-Helena Kaasik

"Täiesti hämmastav aga ma ei olnud laiguline. Tõeliselt ühtlane ja loomulik jume. Tavaliselt need poeletil olevad isepruunistajad jätavad natuke oranžika jume. See on aga pigem selline “päevitasin suvel teist korda”. Ja kõige olulisem- püsivus. Mul kestis umbes 2 nädalat. Kulus maha ühtlaselt. Seega kõige parem oligi  pärast kahe nädala möödumist uus kiht peale kanda.  Pudelist kestab ka päris kauaks, sest vedelik tuleb välja vahuna ja ühe pumbatäiega saab katta päris palju. Mina igatahes soovitan kõigil ära proovida, kellel võimalus. Mina olen küll sellest tootesarjast nii vaimustatud, et tahaks teisi asju ka proovida."