Kaubamärgist

 

Vita Liberatat tuntakse kui maailma esimest toksilistest ainetest vaba, orgaaniliste isepäevituvate toodete kaubamärki. Tooted ei sisalda eeterlikke õlisid, parabeene, alkoholi ega parfüüme.

Toodete valmistamisel on kasutatud unikaalset Odour remove™ tehnoloogiat, mis eemaldab isepruunistavatele kreemidele iseloomuliku lõhna. Vita Liberata kõige uuem ja innovaatilisem toode pHenomenal 2-3 Week Tan kestab kuni neli korda kauem tavalistest isepruunistajatest ning seda on ülimalt lihtne peale kanda. Kuivab väga kiiresti, seega saab kohe riietuda. Orgaanilised taimed ja niiskuse lukustussüsteem kindlustavad päevituse täiuslikult ühtlase kulumise. pHenomenal tootel on ka hulk fänne kuulsuste seas – Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Sofia Vergara, Rita Ora, Ellie Goulding jpt – ning seda kasutatakse ka maailma parimates spaades.

Vita Liberata kasutab oma toodetes sertifitseeritud orgaanilisi koostisosi ja on võimeline looma päevituskogemust mis hooldab, toidab ja niisutab nahka ning näeb välja täpselt nagu naturaalne päevitus!