Kaubamärgist

Laia isepruunistavate toodete sortimenti pakkuv Vita Liberata on Iirimaalt pärit premium kaubamärk. Kõik tooted on rikastatud looduslike ning sertifitseeritud ökoloogiliste koostisosadega. Vita Liberata tooted pakuvad niisutavat nahahooldust, mis samaaegselt nahka pruunistavad, kinkides veatu nahatooniga imeliselt harmoneeruva päevituse ning sametpehme naha.

Vita Liberata murrangulised päevitustehnoloogiad tõestavad, et isepruunistavad tooted on mõeldud kõigile ning on suurepäraseks alternatiiviks päikesepaistel päevitamisele. Vita Liberata on töötanud välja uued tehnoloogiad nagu Moisture Locking ehk nahaniisutaja, mis lukustab niiskuse 72 tunniks; Odour Remove™ lõhnatu isepruunistaja, pHenO2™ päevituse pikemaks kestmiseks, HyH20™ vananemisvastane niisutus, Trystal3™ tehnoloogia, mis tagab pruunistusefekti kuivas kristalliseerunud vormis.

Vita Liberata kõige innovaatilisem toode pHenomenal 2-3 Week Tan kestab kuni neli korda kauem tavalistest isepruunistajatest ning seda on ülimalt lihtne peale kanda. See kuivab väga kiiresti, mis võimaldab kohe riietuda. Ökoloogilised koostisosad ja niiskuse lukustussüsteem kindlustavad päevituse täiuslikult ühtlase kulumise.

Vita Liberata kaubamärgil on ka hulk fänne kuulsuste seas nii eestis kui mujal maailmas – Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Sofia Vergara, Rita Ora, Ellie Goulding, Sienna Miller, Alessandra Ambrosio, Kirsten Dunst, Liis Lemsalu, Grete Paia, Egle Eller-Nabi, Paljas Porgand Merilin Taimre jne.